Home Włosy Osłabione i nadmiernie wypadające włosy?

Osłabione i nadmiernie wypadające włosy?

by trendy

Osłabione i nadmiernie wypadające włosy? Łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów, produkt pielęgnacyjny polecany również po zakończonej chemioterapii.

Działanie:

  • hamuje wypadanie włosów
  • stymuluje odrastanie włosów
  • wzmacnia i zagęszcza włosy, nadaje im zdrowy wygląd
  • chroni skórę głowy przed powstawaniem podrażnień
  • nie natłuszcza i nie skleja włosów
  • szybko się wchłania

Składniki aktywne ŻELU dermena®

Molekuła Regen 7 Unikalna substancja aktywna, chroniona prawem patentowym. Obecna jedynie w produktach dermena®:

TO ODKRYCIE POLSKICH NAUKOWCÓW
Molekuła Regen7 to odkrycie będące efektem kilkunastoletnich prac badawczych prowadzonych przy współpracy polskich naukowców z Politechniki Łódzkiej i z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Okazało się, że wybrane 3-podstawione sole 1-metylopirydyniowe wykazują niezwykle ciekawe właściwości. Szczególną uwagę naukowców zwróciło działanie metabolitu witaminy PP (obecnie znanego jako Molekuła Regen7). Ostatecznie wspólne wysiłki badaczy doprowadziły do powstania firmy PHARMENA oraz opracowania i wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów, opartych o Molekułę Regen7. Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna, chroniona przez firmę PHARMENA SA prawem patentowym (P-330768; EP 1147086). Obecna jest jedynie w produktach PHARMENY.

TO UNIKALNA SUBSTANCJA
Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień i korzystnie wpływająca na naskórek (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Działa regenerująco i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Molekuła Regen7 poprawia mikrokrążenie skóry i wzmacnia mieszek włosowy wpływając na jego odżywienie. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenu, powodując odwrócenie procesu miniaturyzacji mieszka włosowego i zahamowanie utraty włosów. Przyspiesza fazę anagenu i stymuluje proces odrastania włosów. Molekuła Regen7 reguluje pracę gruczołów łojowych. Nie powoduje podrażnień i jest dobrze tolerowana przez skórę.
Molekuła Regen7 to:
– substancja pochodzenia witaminowego – jeden z dwóch podstawowych metabolitów witaminy PP (B3)
– substancja fizjologiczna – wytwarzana w organizmie człowieka
– substancja naturalna – obecna w wyciągu z algi brunatnej Undaria Pinnatifida– Wakame

WŁAŚCIWOŚCI
Ze względu na swoje właściwości Molekuła Regen7 ma szeroki potencjał zastosowań w specjalistycznych preparatach dermokosmetycznych m.in. kierowanych do pielęgnacji włosów/rzęs/brwi z problemem nadmiernego ich wypadania (dermena® hair care, dermena® lash care). Jej połączenie ze starannie dobranymi, najwyższej jakości składnikami aktywnymi pozwoliło stworzyć unikalne, chronione prawem patentowym linie preparatów dermena®.

Kreatyna

Pochodna aminokwasu o właściwościach nawilżających i regenerujących. Wspomaga ochronę skóry i włosów przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego. Działa wzmacniająco i kondycjonująco na włosy.

Żel dermena® podczas regularnego stosowania przez okres 6 miesięcy:  hamuje nadmierne wypadanie włosów u 89% badanych, wzmacnia włosy u 86% badanych, nadaje włosom zdrowy wygląd i sprawia, że są gęściejsze u 89% badanych, chroni skórę przed podrażnieniami u 89% badanych, nie powoduje nadmiernego wysuszenia skóry głowy u 96% badanych.

Efekt związany z zahamowaniem wypadania włosów obserwuje się już w 3 tygodniu regularnego stosowania ŻELU dermena®. Skuteczność preparatu została potwierdzona w badaniach dermatologicznych.

Regularne stosowanie ŻELU dermena® korzystnie wpływa na stan skóry i wzmocnienie włosów:
W przypadku nasilonego wypadania włosów poleca się równoczesne stosowanie szamponu i żelu dermena®. Doskonałym uzupełnieniem kuracji pielęgnacyjnej jest również odżywka dermena®, wzmacniająca włosy i ułatwiająca ich rozczesywanie.

Produkty dermena® dostępne są w aptekach i wybranych drogeriach.

Efekt związany z zahamowaniem wypadania włosów obserwuje się już w 3 tygodniu regularnego stosowania ŻELU dermena®. Skuteczność preparatu została potwierdzona w badaniach dermatologicznych.

CENA: 30zł (100ml)

W przypadku nasilonego wypadania włosów poleca się równoczesne stosowanie szamponu i żelu dermena®. Doskonałym uzupełnieniem kuracji pielęgnacyjnej jest również odżywka dermena®, wzmacniająca włosy i ułatwiająca ich rozczesywanie.

Produkty dermena® dostępne są w aptekach i wybranych drogeriach

Zobacz także