Home Pielęgnacja Naturalna skuteczność w walce z niedoskonałościami

Naturalna skuteczność w walce z niedoskonałościami

by trendy

„Oczyszczający żel myjący Vinopure to pierwszy niezbędny krok w walce z niedoskonałościami. Żel ten dokładnie czyści skórę tłustą i mieszaną. Dzięki niemu każda kobieta może mieć piękną, nieskazitelną cerę”. Mathilde Thomas

Naturalne składniki zawarte w Oczyszczającym żelu myjącym, skutecznie, ale delikatnie ściągają pory, usuwają nadmiar wydzieliny łojowej i zmniejszają niedoskonałości. Ten odświeżający żel uzupełnia inne produkty z linii Vinopure Caudalie. Jest to naturalna metoda czyszczenia skóry i przygotowania jej do nałożenia produktów pielęgnacyjnych.

Podobnie jak inne produkty z linii Vinopure oczyszczający żel myjący zawiera:

  • opatentowany przez Caudalie kompleks(1) złożony z działających przeciwutleniająco polifenoli zpestekwinogron oraz 6 czyszczących olejków eterycznych bio – lawendowego i melisowego z Francji, cytronelowego z Madagaskaru, geraniowego z Egiptu, miętowego z Indii, a także rozmarynowego z Tunezji i Maroka. Zestaw ten działa jak tarcza uniemożliwiająca namnażanie bakterii P. acnes, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku oraz pomagająca zmniejszyć ilość wydzieliny łojowej, która jest główną przyczyną szarzenia cery oraz stanów zapalnych porów.
  • W 100% naturalny, złuszczający kwas salicylowy

Kwas salicylowy, pozyskiwany jest naturalnie w czystej, nieprzetworzonej postaci z rosnącej w Azji rośliny – golterii. Odblokowuje on i ściąga pory, wygładzając przy tym skórę.

  • Nawilżającą, łagodzącą i przeciwutleniającą wodę winogronową bio. Jest ona otrzymywana z winogron bio rosnących na południu Francji.

LINIA WEGAŃSKA

Cena: 63,80 PLN –150 ml

Zobacz także