Home Włosy Regenerujące zabiegi na włosy do przygotowania w domu!

Regenerujące zabiegi na włosy do przygotowania w domu!

by trendy

Wykorzystaj czas spędzony w domu na regenerację i pielęgnację! Zadbaj o swoje włosy w domowym zaciszu i ciesz się piękną fryzurą na wiosnę. Jak to zrobić? Sprawdź, które kosmetyki pomogą Ci uzyskać fenomenalny efekt!
Twoje włosy potrzebują błyskawicznej odnowy? Zadbaj o nie od podstaw i do mycia wykorzystuj skuteczne, sprawdzone szampony, o głęboko oczyszczających właściwościach. Produkt dobierz w zależności od potrzeb Twoich włosów. Dla włosów suchych i pozbawionych sprężystości świetnie sprawdzą się kosmetyki z zawartością mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia. Do włosów zniszczonych dedykowane są olejki z arniki czy arganowy. W przypadku włosów farbowanych – wykorzystywane farby również mają ogromne znaczenie. Szukaj koloryzacji, które w swoich formułach również zawierają te drogocenne olejki. Nie spiesz się podczas mycia głowy i pamiętaj, aby nie trzeć jej zbyt mocno! Wykonuj okrężne ruchy, dociskaj palcami i staraj się dokładnie rozprowadzić szampon. Czy wiesz, że masowanie skóry głowy sprawia, że staje się ona bardziej miękka, jednocześnie pobudza krążenie krwi, w konsekwencji czego skóra jest lepiej dotleniona, a włosy rosną szybciej!

SPRAWDŹ: DESSANGE EXTREME 3 HUILES SZAMPON DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I UWRAŻLIWIONYCH: 29,99 ZŁ/250 ML; L’ORÈAL PARIS BOTANICALS FRESH CARE ARNICA SZAMPON: 39,99 ZŁ/400 ML; GARNIER BOTANIC THERAPY SZAMPON ODŻYWCZY DO WŁOSÓW SUCHYCH I POZBAWIONYCH SPRĘŻYSTOŚCI: 13,99 ZŁ/400 ML; GARNIER COLOR NATURALS FARBA DO WŁOSÓW: 15,99 ZŁ.

Piękne włosy to odżywione włosy, dlatego zaraz po nałożeniu szamponu zastosuj odpowiednią odżywkę lub specjalny krem do włosów. Dobra odżywka to najlepszy przyjaciel osób zmagających się z rozczesywaniem splątanych kosmyków. Odżywka zdecydowanie ułatwia ten proces, a włosy stają się miękkie, gładsze i błyszczące. Warto pamiętać, że najlepsze odżywki to te, które są dobrane zgodnie z indywidualną potrzebą włosów. Zwróć uwagę, czego najbardziej im potrzeba – nawilżenia, regeneracji zniszczonych końcówek, a może kompleksowej odbudowy struktury? Wybór należy do Ciebie!

SPRAWDŹ: L’ORÈAL PARIS KREM HYALURON SPECIALIST NA DZIEŃ: 29,99 ZŁ/50 ML; L’ORÈAL PARIS KREM HYALURON SPECIALIST NA NOC: 29,99 ZŁ/50 ML; L’ORÈAL PARIS KREM HYALURON SPECIALIST POD OCZY: 29,99 ZŁ/15 ML; L’ORÈAL PARIS REVITALIFT FILLER AMPUŁKI PRZECIWZMARSZCZKOWE: 59,99 ZŁ/7×1,3 ML; L’ORÈAL PARIS NUTRI-GOLD NAWILŻAJĄCA PIELĘGNACJA ODŻYWCZA: 37,99 ZŁ/50 ML.
Zabiegi, które warto wprowadzić do domowego rytuału pielęgnacyjnego włosów, ponieważ są nie tylko skuteczne, ale i bardzo proste w wykonaniu, to stosowanie masek oraz olejowanie włosów. W przypadku masek należy dobrać produkt odpowiedni do swoich włosów. W przypadku przesuszonych wybieramy tę nawilżającą, w przypadku zniszczonych i plączących się – regenerującą, która odbuduje strukturę, a w przypadku farbowanych – specjalną maskę do włosów farbowanych. Produkt należy stosować według instrukcji producenta, zazwyczaj 1-2 razy w tygodniu, na mokre lub lekko osuszone włosy. Aby składniki odżywcze mogły wniknąć w głąb włosów, trzymamy maskę przez kilka, kilkanaście do dwudziestu minut. Warto zawinąć głowę w turban i podgrzać go ciepłym powietrzem suszarki, by działanie produktu zyskało na intensywności. W przypadku olejowania włosów również możesz skorzystać z gotowych mieszanek pielęgnacyjnych. Przed zastosowaniem sprawdź zalecenia producenta, ponieważ każdy z nich można stosować na różne sposoby. Zarówno te do stosowania na sucho, jak i mokro oraz te do zmycia i bez spłukiwania – wszystkie olejki dogłębnie regenerują włosy, odżywiają je i chronią, a stosując je raz lud dwa razy tygodniowo, efekty zobaczysz już po dwóch miesiącach! Spróbuj!

SPRAWDŹ: GARNIER FRUCTIS ALOE HAIR FOOD NAWILŻAJĄCA MASKA DO WŁOSÓW NORMALNYCH I SUCHYCH: 24,99 ZŁ/390 ML; DESSANGE EXTREME 3 HUILES MASKA DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I UWRAŻLIWIONYCH: 33,99 ZŁ/250 ML; GARNIER BOTANIC THERAPY MASKA 3W1: 19,99 ZŁ/300 ML; L’ORÈAL PARIS ELSEVE DREAM LONG MASKA ODBUDOWUJĄCA: 21,99 ZŁ/300 ML; L’ORÈAL PARIS ELSEVE OLEJEK ODŻYWCZY: 11,99 ZŁ/200 ML; DESSANGE NUTRI EXTREME OLEJEK W KREMIE DO WŁOSÓW SUCHYCH: 33,99 ZŁ/125 ML; DESSANGE EXTREME 3 HUILES OLEJEK DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I UWRAŻLIWIONYCH: 33,99 ZŁ/125 ML.

Zobacz także