Home Pielęgnacja Tutti Frutti Malina&Jeżyna – to działa, na ciała!

Tutti Frutti Malina&Jeżyna – to działa, na ciała!

by trendy

Malina&Jeżyna to połączenie, które w chłodne dni doskonale działa nie tylko na naszą odporność. Te dwa wyjątkowe owoce, stanowiące skarbnicę cennych składników odżywczych, zamknięte w linii Tutti Frutti pomogą nam zadbać skutecznie o nasze ciało. Dzięki zawartym w kosmetykach marki połączeniu witamin A, E, F z naturalnymi olejkami owocowymi nawilżymy naszą skórę i sprawimy, że poczujemy się w niej świetnie!

Gdy za oknem szaroburo i zimno Tutti Frutti proponuje nam gorącą kąpiel z nawilżającym olejkiem do ciała. Jeśli połączymy ją z wymasowaniem skóry odżywczym cukrowym peelingiem, a na koniec zaaplikujemy bogate w swojej konsystencji masło do ciała zapewnimy skórze idealna dawkę nawilżenia!

 

Olejek do kąpieli i pod prysznic Malina&Jeżyna
Owocowe olejki połączone z witaminami oraz strumieniem wody z prysznica to prawdziwa fontanna młodości dla naszej skóry! Jeśli potrzebujemy więcej relaksu możemy wlać olejek do wanny i zapomnieć na chwilę, że za oknem jest już jesień!
Sugerowana cena: 14,40 zł/ 425 ml

Odżywczy cukrowy peeling do ciała Malina&Jeżyna
Odżywczy peeling doskonale przygotuje naszą skórę do dalszej pielęgnacji. To owocowe oczyszczenie zapewni naszej skórze także efekt odmłodzenia!
Sugerowana cena: 18,30 zł / 300 gr
Sugerowana cena mini: 5 zł / 100 ml

Odżywcze masło do ciała Malina&Jeżyna
Masło z aromatyczną maliną i kuszącą jeżyną, a do tego wygodną klapką, która pozwala nam zawsze szybko dobrać się do tego kuszącego słodyczą zapachu kosmetyku to idealny przyjaciel naszej przesuszonej skóry. Bogactwo witamin A, E, F, a do tego naturalne olejki owocowe przepełnione składnikami odżywczymi po wsmarowaniu w spragnione nawilżenia ciało sprawią, że pomyślisz: to naprawdę działa, na ciała!
Sugerowana cena: 14,95 zł / 200 ml

Zobacz także