Home PielęgnacjaTwarz Veno Care na pomoc naczynkom

Veno Care na pomoc naczynkom

by trendy

Jak wiadomo jesienna i zimowa aura wyjątkowo niekorzystnie wpływa na cerę naczyniową, która jest wrażliwa, delikatna, o mało elastycznych naczynkach ze skłonnością do pękania i rumienia. Gwałtowne zmian temperatury, zimno na zewnątrz i gorąco w pomieszczeniach, wiatr, mróz bardzo osłabiają kruche naczynka i przyczyniają się do zaostrzenia się eleangiektazji oraz nasilenia takich dolegliwości, jak nadmierna suchość, swędzenie, pieczenie. Co pomoże cerze w tych trudnych warunkach?

Na pewno unikanie czynników pogarszających jej stan i odpowiednia pielęgnacja polegająca na wzmocnieniu i uszczelnieniu kruchych naczyń krwionośnych, łagodzeniu podrażnień, zapewnieniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry oraz zwiększeniu jej odporności na działanie czynników zewnętrznych. Ratunku dla cery naczyniowej szukajmy w preparatach bogatych w ekstrakty roślinne: arniki, z perłowca japońskiego, kasztanowca, lipy, pietruszki.

Wszystkie te składniki zawarto w linii Veno Care BANDI, teraz w odnowionej i wzbogaconej formule, w której zastosowano:

 Roślinny kompleks (cyprys wiecznie zielony, kasztanowiec, lipa drobnolistna) – redukuje zaczerwienienia skóry poprzez zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczyń krwionośnych. Rozświetla, ujednolica i poprawia koloryt cery. 

Rutynę – poprawia mikrokrążenie, wzmacnia oraz chroni naczynia krwionośne przed rozszerzeniem i uszkodzeniem m.in. w wyniku szkodliwego działania wolnych rodników. Działa przeciwko powierzchniowym efektom starzenia się skóry.

 Aktywny kompleks kasztanowca i arniki górskiej o właściwościach wzmacniających i uelastyczniających ściany naczyń krwionośnych. Zmniejsza objawy nadwrażliwości cery.

Roślinny kompleks rozjaśniający (morwa biała, brzoskwinia zwyczajna i tarczyca bajkalska) o działaniu poprawiającym koloryt.

 

Dzięki tym cennym składnikom preparaty Veno Care zapewniają:

  • ukojenie skóry i redukcję zaczerwienień
  • zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczyń krwionośnych
  • ujednolicenie kolorytu cery
  • ukojenie podrażnień
  • nawilżenie i wygładzenie naskórka

W linii Veno Care znajdziemy: 

Krem redukujący zaczerwienienia
Sprzyja uszczelnieniu bariery naskórkowej chroniącej przed nadmierną utratą wody, przesuszeniem, napięciem i swędzeniem. Wygładza i uelastycznia naskórek oraz działa przeciwstarzeniowo.
Cena detaliczna – 54 zł/50 ml

Krem wyrównujący koloryt
Tuszuje niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry. Nawilża i czyni skórę jedwabistą w dotyku.
Cena detaliczna – 45 zł/30 ml

Maseczkę redukującą zaczerwienienia
Żelowa maseczka łagodząca zmniejsza widoczność rozszerzonych naczyń krwionośnych, redukuje drobne zaczerwienienia. Poprawia koloryt skóry, przywraca jej jaśniejszy, wypoczęty wygląd.
Koi i delikatnie chłodzi.
Cena detaliczna –  49 zł/50 ml

Serum redukujące zaczerwienienia
Profesjonalne, lekkie serum zmniejszające widoczność naczyń krwionośnych i wyrównujące koloryt. Nawilża i przywraca skórze jaśniejszy, wypoczęty wygląd.
Cena detaliczna – 59 zł/30 ml

 

Preparaty linii Veno Care dostępne są w sklepie internetowym, drogeriach HEBE i salonach kosmetycznych.

Zobacz także