Home Pozostałe Witamina C w trosce o zdrową skórę bez przebarwień

Witamina C w trosce o zdrową skórę bez przebarwień

by trendy
Witamina C

Czy wiesz, że skóra codziennie jest narażona na szkodliwe działanie promieniowania UV? Codzienna, nadmierna ekspozycja na słońce i częste używanie sprzętów emitujących Blue Light (HEV) niesie za sobą negatywne skutki. Skóra staje się szara, matowa, bez blasku, a ponadto utrwalają się na niej przebarwienia, sprawiając, że skóra ma nierówny koloryt. W odpowiedzi na te potrzeby marka UZDROVISCO stworzyła linię PRE-AGE. Witamina C codzienna dawka blasku!

Witamina C w kosmetykach – przepis na rozświetlenie i rozjaśnienie skóry

Aktywny składnik w kosmetykach – witamina C – stosowana głównie ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne i rozjaśniające skórę. Pomaga w redukcji przebarwień, poprawia elastyczność skóry oraz stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje lepszy, zdrowszy wygląd.

Pielęgnacyjne kosmetyki PRE-AGE zawierają różne formy witaminy C, które zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną skuteczność działania. W linii znajdują się 3 kosmetyki z witaminą C:
antyoksydacyjne serum 9% witaminy C
normalizujące serum 15% C complex
nawilżający krem rozjaśniający.

Antyoksydacyjne serum 9% witaminy C to rozwiązanie dla cery suchej, naczynkowej i wrażliwej, która jest pozbawiona blasku, zaczerwieniona i matowa. Zawiera aż 9% potrójnej witaminy C dla 3x lepszych efektów. Formuła żelowa łatwo rozprowadza się po skórze, rozjaśnia wszystkie rodzaje przebarwień i niweluje zaczerwienienia, jednocześnie poprawiając jędrność i nawilżając skórę – mówi Agata Kowalczyk, kosmetolog i Product Manager Uzdrovisco.

Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego serum z witaminą C, wybierz normalizujące serum 15% C complex. To rozwiązanie dla skór tłustych, mieszanych, z niedoskonałościami. Dzięki połączeniu witaminy C z azeloglicyną i niacynamidem, serum kompleksowo dba o skórę. Niweluje głębokie przebarwienia pozapalne, normalizując wydzielanie sebum i zmniejszając widoczność porów. – dodaje ekspertka.

Pielęgnacyjne kosmetyki PRE-AGE Witamina C

Mix and match – witamina C z kremem SPF nowy poziom pielęgnacji

Czy wiesz, że witamina C może wzmocnić działanie kremu z filtrem SPF? Witamina C jest znana jako silny antyoksydant, który neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Eksperci zalecają, aby w pielęgnacji porannej łączyć antyoksydacyjne serum z 9% witaminą C z kremem przeciwsłonecznym SPF 30. Jeśli chcemy w pełni chronić swoją skórę przed fotostarzeniem i powstawaniem przebarwień wystarczą tylko 2 produkty w pielęgnacji porannej. Skóra stałaje się rozjaśniona, nawilżona i dostaje codzienną dawkę ochrony przed UV – dodaje kosmetolożka UZDROVISCO.

Witamina C jest silnym antyoksydantem. Neutralizuje wolne rodniki powstałe w wyniku ekspozycji na promieniowanie UV oraz zanieczyszczenia środowiska. Tym samym działa przeciwstarzeniowo. Antyoksydacyjne serum z 9% witaminą C to najlepszy produkt do stosowania w pielęgnacji porannej przed kremem SPF.

Efekty, które mówią same za siebie – antyoksydacyjne serum z 9% witaminą C

Przebarwienia

Zdjęcia fragmentów skóry twarzy w obrębie występowania przebarwień wykonane urządzeniem Visioface ®. Na fragmentach zdjęć wykonanych po regularnym stosowaniu serum (po 4 tygodniach) widać rozjaśnienie przebarwień i poprawę kolorytu skóry.

Ochrona przeciwsłoneczna: kremy SPF podstawą w pielęgnacji porannej

Wiemy, że promieniowanie UV jest jednym z głównych czynników przyspieszających proces starzenia się skóry i zwiększających ryzyko uszkodzeń skórnych. Dlatego linię PRE-AGE wzbogaciliśmy o dwa skuteczne filtry przeciwsłoneczne, które chronią skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA i UVB. Produkty zapewniają natychmiastową ochronę przed poparzeniami słonecznymi. Chronią też skórę przed długoterminowymi skutkami przewlekłego narażenia na słońce, m.in. fotostarzenia – dodaje ekspertka.

W linii PRE-AGE znajdują się 2 kremy SPF:

Krem przeciwsłoneczny przeciw przebarwieniom SPF 50 Witamina C

Krem przeciwsłoneczny przeciw przebarwieniom SPF 50

Krem przeciwsłoneczny przeciw zmarszczkom SPF 30 Witamina C

Krem przeciwsłoneczny przeciw zmarszczkom SPF 30

Te produkty, które nie tylko ochronią skórę przed słońcem, ale także przed fotostarzeniem i powstawaniem oraz pogłębianiem się przebarwień.

Jeśli szukasz skutecznej i zaawansowanej pielęgnacji skóry, to linia PRE-AGE jest właśnie dla Ciebie. Wybierz świadomie i zainwestuj w pielęgnację, która przyniesie długotrwałe rezultaty.

Zobacz także