Home Włosy Modna koloryzacja – wiosna 2020

Modna koloryzacja – wiosna 2020

by trendy

Nadejście wiosny to doskonały moment na metamorfozę! Najlepszym sposobem na szybką metamorfozę i odświeżenie swojego looku jest koloryzacja. Zastosowanie odpowiedniej farby nie tylko odświeży kolor i przywróci dawny blask Twojej fryzurze, ale jednocześnie zapewni kompleksową ochronę, pielęgnację i długotrwały efekt, dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się pięknym kolorem znacznie dłużej! Teraz należy jedynie odpowiedzieć sobie na pytania – jakie kolory będą modne wiosną i który z nich pasuje do mojego typu urody? Według ekspertów w 2020 roku beauty trendy będą opierać się na naturalności, zarówno w przypadku makijażu, jak i włosów. Dlatego żegnamy się z popularnym baleyage i stawiamy – najlepiej – na naturę! Prym wiodą blondy – ciepłe, złote, miodowe oraz brązy – od ciemnych, czekoladowych po jaśniejsze, orzechowe. Upewnij się, który z nich będzie do Ciebie pasować oraz czy zapewni Ci subtelny efekt. Jeśli naturalnie posiadasz bardzo ciemne włosy, dobierz farbę, która nada im głębi. I chociaż odpowiednio dobrany kolor jest niezwykle istotny, to jednak pielęgnacja zapewni im piękny wygląd na co dzień.

SPRAWDŹ: GARNIER COLOR NATURALS: 15,99 ZŁ; L’ORÈAL PARIS PREFERENCE: 33,99 ZŁ; L’ORÈAL PARIS AGE PERFECT: 37,99 ZŁ
Dlatego przeprowadź analizę swojej codziennej pielęgnacji. Zwróć uwagę, jak zima wpłynęła na Twoje włosy i zastanów się, czy poświęciłaś im wystarczająco dużo uwagi. Jeśli wiosną chcesz się cieszyć piękną fryzurą, zacznij od podstaw i zainwestuj w kosmetyki, które przywrócą Twoim włosom ich dawną kondycję, a przy okazji je nawilżą i wzmocnią. Włosy farbowane wymagają dodatkowej uwagi! Świetnie sprawdzą się produkty przeznaczone do włosów zniszczonych oraz suchych, których formuły gwarantują kompleksową regenerację, nie tylko z zewnątrz, ale również od wewnątrz. Dobierając odpowiednie kosmetyki do potrzeb Twoich włosów, z pewnością zauważysz natychmiastową różnicę.

SPRAWDŹ: GARNIER GOODBYE DAMAGE 10W1: 24,99 ZŁ/400 ML; DESSANGE EXTREME 3 HUILES SZAMPON DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I UWRAŻLIWIONYCH: 29,99 ZŁ/250 ML; DESSANGE EXTREME 3 HUILES OLEJEK DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I UWRAŻLIWIONYCH: 33,99 ZŁ/125 ML; DESSANGE EXTREME 3 HUILES MASKA DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I UWRAŻLIWIONYCH: 33,99 ZŁ/250 ML; GARNIER PAPAYA HAIR FOOD REGENERUJĄCA MASKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH 3W1: 24,99 ZŁ/390 ML; L’ORÈAL PARIS ELSEVE COLOR VIVE SZAMPON DO WŁOSÓW: 14,99 ZŁ/400 ML

Zobacz także