Home Makijaż #RozmiarMaZnaczenie – odkryj nową maskarę do rzęs od Avon

#RozmiarMaZnaczenie – odkryj nową maskarę do rzęs od Avon

by trendy

Jeśli do tej pory przy malowaniu rzęs musiałaś wybierać między długością a objętością, to mamy świetną wiadomość! Nowa maskara Legendarna Długość od marki Avon gwarantuje nie tylko spektakularny efekt wydłużenia aż o 50%, ale także trzykrotne pogrubienie włosków bez ich obciążania[1]. #LegendarnaDługość i maksymalna objętość jednocześnie – bez kompromisów! Jej skuteczność potwierdza nowy ambasador marki – Adrian Świderski, jeden z najlepszych polskich makijażystów.

Pogrubiający, wydłużający, podkręcający – tusz do rzęs to podstawa każdego makijażu oczu, warto zatem sięgnąć po taki, który idealnie je podkreśli. Dzięki nowej maskarze Legendarna Długość od Avon nie musisz wybierać między wydłużeniem a objętością. Nowa, doskonała formuła oparta na technologii polimerowej zapewnia wydłużenie rzęs aż o 50% oraz trzykrotne pogrubienie włosków, zapewniając spektakularną objętość.

Tusz Legendarna Długość ma również nową, stożkową, silikonową szczoteczkę, która precyzyjnie rozdziela i podkreśla trudno dostępne rzęski oraz pomaga równomiernie rozprowadzić tusz na całej ich długości – od nasady aż po same końcówki. Co więcej, maskara została wzbogacona unikalnymi polimerami nowej generacji, które gromadzą się na końcówkach rzęs dla efekty wydłużenia!

Dobrze wykonany makijaż oka pięknie podkreśla spojrzenie. Niebagatelną rolę odgrywa tutaj odpowiedni tusz, który nada rzęsom zarówno objętości, jak i długości. Takie efekty można uzyskać właśnie przy użyciu nowej maskary Legendarna Długość, która idealnie podkreśli Twoje rzęsy od samej nasady dzięki silikonowej i precyzyjnej szczoteczce – ja takie lubię najbardziej. Tego jeszcze nie było wśród produktów marki Avon! – mówi Adrian Świderski, Make-up Artist.

Avon przez cały 2022 rok będzie współpracować z Adrianem Świderskim, który na swoich kanałach społecznościowych oraz kanałach własnych marki będzie prezentował nowości z całego portfolio kosmetyków do makijażu oraz realizował warsztaty dla Konsultantek. Adrian to jeden z najpopularniejszych makijażystów w Polsce, który regularnie tworzy makijaże do sesji czołowych fotografów na okładki najbardziej cenionych magazynów, takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle czy Viva. Wśród jego klientów są celebryci, ludzie mediów oraz gwiazdy estrady, jak również był twórcą makijaży do kampanii reklamowych największych światowych marek kosmetycznych i modowych.

Z okazji premiery nowego tuszu Avon przygotował także grę „Legendary Lenghts”, która jest dostępna na Instagramie w sekcji z interaktywnymi filtrami. Dzięki niej sprawdzisz, jaki efekt osiągniesz z nową maskarą. Przetestuj i przekonaj się, że jeśli chodzi o rzęsy, to rozmiar naprawdę ma znaczenie!

W ofercie marki Avon, oprócz nowej maskary Legendarna Długość, znajdziemy szeroki wybór innych tuszów do rzęs, które już pokochały kobiety na całym świecie: Tusz Geniusz za efekt 5w1, Unlimited za niesamowite podkręcenie, Euphorię za efekt sztucznych rzęs oraz Supershock za maksymalne pogrubienie bez grudek.

Maskara Legendarna Długość będzie dostępna w katalogu Avon 3/2022 w cenie 24,99 zł. Można ją zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl.

Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

 [1] Na postawie badań klinicznych z udziałem 15 osób.

 

———–
Informacje o Avon Products Inc. Misją Avon od 135 lat jest tworzenie lepszego świata dla kobiet. Firma pomaga im wyrażać siebie, mówić odważnie o swoich marzeniach oraz spełniać się zawodowo, dając im możliwość pracy na własnych zasadach. Avon opowiada się za równością płci oraz troszczy się o zdrowie i bezpieczeństwo kobiet, działając w ramach programów Avon Kontra Rak Piersi i Avon Kontra Przemoc. Tylko od 2019 roku dofinansował ponad 13 000 badań USG piersi w Polsce. Firma wspiera także 4 linie pomocowe dla kobiet, które doświadczają przemocy. Ponadto wspólnie z Fundacją Feminoteka uruchomił pierwszą przeciwprzemocową aplikację Avon Alert, która pozwala sięgać po pomoc w bezpieczny sposób. Avon dba również o naszą planetę – m.in. walczy ze zmianami klimatycznymi, dba o zwierzęta oraz stara się wykorzystywać opakowania wykonane z surowców pozyskanych w zrównoważony sposób.

Zobacz także