Home Inne trendyKuchnia Dzień Kobiet – dniem przyjemności! Słodkie upominki od Terravity

Dzień Kobiet – dniem przyjemności! Słodkie upominki od Terravity

by trendy

Jaki powinien być idealny Dzień Kobiet? Wypełniony po brzegi przyjemnościami! Tak jak czekolady Terravita są po brzegi wypełnione wyjątkowymi, pysznymi nadzieniami. To słodkości doskonałe na upominek dla każdej kobiety, którą chcemy obdarować chwilami czekoladowej przyjemności. A także dla siebie samej, by spędzić ten dzień naprawdę tak, jak lubimy.  

8 marca – Dzień Kobiet, powinien być dniem szczególnym dla każdej kobiety. Mamy, babcie, żony, dziewczyny, siostry, przyjaciółki czy koleżanki – kobiety, które są blisko nas każdego dnia i te, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. Każda z nich – i każda z nas, powinna tego dnia poczuć się wyróżniona. Pamięć, miły gest, słodki upominek – to niezwykle proste sposoby, by wyrazić wdzięczność i ciepłe uczucia. Niech ten dzień stanie się małą, ale ważną odskocznią od codzienności. Niech wypełnią go drobne przyjemności, które nadadzą mu wyjątkowy wymiar.

Takie przyjemności mają słodki smak i przywodzą na myśl relaks i błogość. To smak aksamitnej czekolady, rozpływającej się w ustach i kuszącej oryginalnymi nadzieniami. Czekolada to przecież jeden z najbardziej trafionych i uniwersalnych prezentów, na każdą okazję. Zwłaszcza taka, która zaskoczy oryginalną kompozycją smaków. Tabliczki Terravita łączą w sobie wysokiej jakości ziarna kakao z wyjątkowymi nadzieniami, które zapewniają niezwykle bogate doznania. A ponieważ tego dnia każda kobieta zasługuje na większą porcję przyjemności, warto wybrać na tę okazję większe tabliczki.

 

 

 

Oto dwie pyszne propozycje z asortymentu Terravity:

Terravita Cherry & Yoghurt – to delikatna czekolada mleczna, o aksamitnej konsystencji, której każda kostka wypełniona jest dwuwarstwowym nadzieniem owocowo-jogurtowym. Orzeźwiające, intensywne nuty dojrzałych wiśni łączą się z kremowym smakiem jogurtowym, gwarantując prawdziwą, czekoladową ucztę. Idealna na prezent i jako słodka przekąska do kawy lub herbaty.

 

Terravita Caramel & Hazelnuts – propozycja, w której delikatny smak mlecznej czekolady wzbogaca rozkosznie słodkie nadzienie z warstwą jogurtowo-karmelową. Ale to nie koniec przyjemności! Każda kostka tej tabliczki skrywa w sobie dodatkowo przyjemnie chrupiącego orzecha laskowego. Wyjątkowe zestawienie tekstur i smaków dla wyjątkowej kobiety!

Czekolady Terravita są dostępne w dobrych sklepach spożywczych na terenie kraju oraz w sklepie internetowym Terravita.

Cena: Czekolady Terravita 235 g – 6,99 zł

Zobacz także