Home Inne trendyStyl życia Sypialnia w stylu disco!

Sypialnia w stylu disco!

by trendy

Oryginalny wystrój z odrobiną dyskotekowego blasku w stylu lat 80 to propozycja dla miłośników błysku, odważnych kolorów i niebanalnych dodatków. Złociste zasłony, fioletowa narzuta i mieniące się lampki stworzą przytulną atmosferę w sypialnianym królestwie! Marka FARO prezentuje pościel Perkal Twarz, z pomocą której odmienisz swoje wnętrze. Tak energetyczna aranżacja doskonale wpłynie na twój nastrój, a gra neonowych kolorów, przywróci wspomnienie szalonej zabawy w stylowych kostiumach rodem z lat 80!

Pościel Perkal Twarz to ekskluzywna i wyjątkowa pościel z perkalu, wykonana z gładkiej bawełny o ścisłym okrągłym splocie. Tkanina dawniej sprowadzana z Indii Wschodnich, obecnie produkowana także w innych krajach, jest niezwykle przyjemna w dotyku i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Pościel dostępna w dwóch rozmiarach: 220×220 cm lub 160×200 cm. Taki komplet zapewni Ci ciepło i komfort każdej nocy.

Cena: 220×220 cm 105 zł;  160×200 cm – 90 zł;

Spróbuj odwzorować makijaż z pościelowego looku! Taka zabawa będzie idealna na spotkanie z przyjaciółkami, które są miłośniczkami makijażu!

Pościel kupisz w sklepach stacjonarnych i internetowych oferujących tekstylia! Szukaj nas na www.faro.com.pl

Zobacz także