Home Pielęgnacja Tricki SAMARITÉ dla… idealnego makijażu!

Tricki SAMARITÉ dla… idealnego makijażu!

by trendy

Makijaż idealny nie jest możliwy bez odpowiedniego przygotowania cery do jego nałożenia. By wygadał świetnie i wytrzymał cały dzień skóra musi być odpowiednio nawilżona, wygładzona i zliftingowana. Z pomocą przychodzi nam boski duet – Divine Elixir oraz Divine Cream. Formuła 3w1 zamknięta w Divine Elixir bardzo szybko się wchłania i się nie klei, a także pomaga zniwelować drobne zmarszczki. Z kolei Divine Cream pielęgnuje cerę intensywnie niczym krem na noc przy lekkiej formule jak w kremie na dzień, która stanowi świetną bazę pod fluid. Co więcej, po nałożeniu makijażu możemy wklepać odrobinę Divine Cream pod oczy, aby zapewnić skórze spektakularny blask i uniknąć zbierania się podkładu w drobnych zmarszczkach. Oba preparaty możemy, w zależności od naszych potrzeb, stosować łącznie lub oddzielnie.

Krok 1 – szykujemy skórę
Aby cera i nałożony na nią makijaż wyglądały doskonale przez cały dzień musimy odpowiednio ją przygotować do nałożenia kosmetyków. W tym celu powinnyśmy sięgnąć po tonik, a następnie serum lub esencję. Jeśli zdecydujemy się na Elixir SAMARITÉ zapewnimy naszej skórze odpowiednie przygotowanie w jednym, szybkim i wygodnym kroku. Jego formuła 3w1 pełni zarówno funkcję toniku, serum oraz kremu, a także skutecznie zastępuje esencję. Dzięki swojemu składowi bardzo szybko się wchłania i się nie klei. Dzięki zastosowaniu unikalnej kompozycji 26 naturalnych ziołowych ekstraktów natychmiastowo liftinguje skórę i niweluje oznaki jej zmęczenia, wyrównuje koloryt i nadaje blask, a także dogłębnie i długotrwale nawilża. To nie wszystko! Elixir redukuje widoczności zmarszczek ekspresowo wygładzając skórę, zmniejsza widoczność porów oraz normalizuje wydzielanie sebum, dzięki czemu idealnie przygotuje skórę do makijażu.

Krok 2 – dobieramy krem pod makijaż
Dzięki przenikającym się wzajemnie właściwościom 33 składników aktywnych zawartych w DIVINE CREAM kosmetyk zapewnia cerze odpowiedni poziom nawilżenia oraz wypełnienie zmarszczek, regenerację, ukojenie podrażnień, a także poprawę krążenia, zmniejszenie obrzęków, wyrównanie kolorytu, redukcję zaczerwienień oraz zbalansowanie wydzielania sebum. W ten sposób przygotowuje ją skutecznie do nałożenia makijażu, a dodatkowo jego konsystencja przyciąga makijaż do skóry, dzięki czemu trzyma się on na niej lepiej na nim. Po nałożeniu fluidu oraz pudru możemy dołożyć mikro ilość kremu pod oczy oraz w załamania skóry. Taki zabieg zapobiegnie zbieraniu się makijażu w załamaniach. Dzięki bezolejowej konsystencji kremu makijaż zostanie na nim nienaruszony przez cały dzień.

SAMARITÉ Divine Elixir sugerowana cena: 149,99 zł
SAMARITÉ Divine Cream sugerowana cena: 129,99 zł

Więcej informacji oraz e-sklep na www.samarite.eu

Zobacz także