Home Inne trendyZapachy Wyjątkowe zapachy na zimę L’OR DE SAY MY LOVE ORAZ L’OR DE SAY MY TREASURE

Wyjątkowe zapachy na zimę L’OR DE SAY MY LOVE ORAZ L’OR DE SAY MY TREASURE

by trendy

Perfumy to więcej niż ulubiony zapach, po których sięgamy z przyjemnością. Wybierając te właściwe kierujemy się wieloma czynnikami zaczynając od designu flakonu, a kończąc na dopasowaniu zapachu do naszego stylu i sposobu bycia. Perfumy mają poprawiać nam humor, przywoływać najlepsze wspomnienia ale przede wszystkim podkreślać wyjątkowość oraz charakter ich właścicielki. Tej zimy postaw na najbardziej niepowtarzalne zapachy zamknięte w prostych ale szykownych flakonach, które idealne dopasują się do Ciebie i staną się sprzymierzeńcami każdego zimowego dnia!

L’OR DE SAY MY LOVE  

Co roku w lutym świętujemy dzień zakochanych. Dlaczego by więc nie celebrować miłości całą zimę albo i cały, okrągły rok? L’OR DE SAY My Love zamyka to wyjątkowe uczucie w butelce, dzięki czemu możesz mieć miłość już zawsze przy sobie. Zapach orientu połączony z nutami kwiatowymi jest elegancki i niezapomniany. W nutach głowy poczujesz gruszkę, czarną porzeczkę i włoską mandarynkę. Pomimo owocowego akcentu, zapach jest słodki, lekko kwiatowy dzięki czemu rozkocha w sobie niejedną kobietę. Heliotrop zawarty w nutach serca to kwiat o zapachu wanilii. Zestawiony z fiołkiem i lukrecją nadaje wodzie perfumowanej niepowtarzalności. Zaś bazowe nuty paczuli, wanilii i karmelu idealnie współgrają z zimowymi, magicznymi momentami. Tej zimy postaw na prawdziwą miłość – L’OR DE SAY My Love – która swoją wyjątkowością otuli Cię nawet w najchłodniejsze dni.

L’OR DE SAY MY TREASURE

L’OR DE SAY My Treasure to prawdziwy, zimowy skarb zamknięty w butelce o kolorze złota i skrywający zapach łączący kwiatową, orientalną, a zarazem owocową woń. Mandarynka i kwiat pomarańczy z nuty głowy, połączone z irysem, śliwką i jaśminem w nutach serca, rozbudzą Twoje drogocenne zmysły. Ta kompozycja swoją wyjątkowość zawdzięcza bazowym nutom piżma, paczuli i pralin. L’OR DE SAY My Treasure to zapach niezwykły i tajemniczy. Z łatwością sprawi, że poczujesz się niesamowicie pewna siebie. Noś zapach L’OR DE SAY My Treasure i ciesz się każdą skąpaną w nim chwilą.

Obydwa wyjątkowe zapachy L’OR DE SAY My Love oraz L’OR DE SAY My Treasure dostępne są w salonach ORSAY, w aplikacji oraz na orsay.com

Zobacz także