Home Inne trendyStyl życia Dafi z miłości

Dafi z miłości

by trendy

Święto Zakochanych to czas, w którym chcemy podziękować ukochanym za ich obecność, miłość troskliwość, ale to przede wszystkim moment, w którym chcemy podkreślić nasze uczucie do drugiej osoby. Kiedyś wysyłaliśmy „Walentynki” te własnoręcznie wykonane lub zakupione, ale ze specjalną dedykacją. Obecnie zapominamy o takiej formie, ale nadal celebrujemy dzień 14 lutego, starając się obdarować wyjątkową dla nas osobą prezentem od serca.

Marka Dafi przygotowała z okazji Dnia Zakochanych zestaw dwóch butelek filtrujących o pojemności 0,5l w trzech wariantach kolorystycznych:

Butelka filtrująca Dafi została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Jej wymiary i ergonomiczna budowa, pozwala mieć ją zawsze przy sobie. Wydajność filtra* to 150l wody miesięcznie, czyli 300 butelek wody w plastikowych opakowaniach, dzięki butelce Dafi zadbasz o środowisko.

To oryginalny bardzo praktyczny prezent, dzięki którym zarówno my, jak i nasza sympatia będziemy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, a jak wiadomo woda ma znaczący wpływ na nasze zdrowie i urodę – oczyszcza organizm z toksyn, wpływa na lepsze samopoczucie, przemianę materii, zapewnia skórze zdrowy wygląd.

Podaruj prezent od serca dla zdrowia!

sklep.dafi.pl

CENA: 70 zł/zestaw 2 butelek o pojemności 0,5 l

———-

* Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

Zobacz także